| Производител | ALIENWARE |
| Модел | Aurora R7 |
| Процесор | Intel Core i7 8700 3200MHz 12MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | B клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA GeForce RTX 1070 8GB PCI-E DVI HDMI 3xDisplayPort Wi-Fi |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |