| Производител | APPLE |
| Модел | iMacPro 1,1 A1862 |
| Процесор | Intel Xeon 10-Core W 2150B 3.00GHz 23.75MB |
| Памет | 64GB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR4 |
| Дължина на диагонала на екрана | 27,0" |
| Максимална резолюция | 5120x2880 5K UHD 16:9 |
| Кутия | All-In-One |
| Стойка | Със стойка |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А минус клас |
| Допълнителна информация | Camera Wi-Fi Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |