| Производител | DELL |
| Модел | OptiPlex 7090 |
| Процесор | Intel Core i3 10305T up to 10305T 4.00GHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR4 |
| Твърд диск | 256GB M.2 NVMe SSD |
| Кутия | Micro |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А минус клас |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |