| Производител | DELL |
| Модел | Precision 7750 |
| Процесор | Intel Core i7 10850H up to 5.10GHz 12MB |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR4 |
| Видеокарта | NVIDIA Quadro RTX 4000 |
| Дължина на диагонала на екрана | 17,3" |
| Максимална резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| USB портове | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия | OK |
| Допълнителна информация | Extended battery Camera HDMI Mini DisplayPort IPS |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | B клас |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |