| Производител | LENOVO |
| Модел | ThinkPad L470 |
| Процесор | Intel Core i7 7500U 2700MHz 4MB |
| Памет | 8GB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR4 |
| Видеокарта | AMD Radeon R5 M430 |
| Дължина на диагонала на екрана | 14,0" |
| Максимална резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| USB портове | USB 3.1 |
| Батерия | Weak |
| Допълнителна информация | Fingerprint Reader Extended battery Camera Mini DisplayPort IPS |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | B клас |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |