| Производител | FUJITSU |
| Модел | Celsius W570 |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E3 1245 v5 3500MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | UDIMM DDR4 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Microtower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro P2000 5GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |