| Производител | HP |
| Модел | Workstation Z4 G4 |
| Процесор | Intel Xeon 8-Core W 2245 3900MHz 16.5MB |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | RDIMM DDR4 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А минус клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro P2200 5GB PCI-E 4xDisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |