| Производител | HP |
| Модел | Workstation Z4 G4 |
| Процесор | Intel Core i9 10980XE up to 3.00GHz 24.75MB |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro RTX 4000 8GB PCI-E 3xDisplayPort 1xUSB-C |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |