| Производител | HP |
| Модел | Workstation Z640 |
| Процесор | 2x Intel Xeon 6-Core E5 2620 v3 2400MHz 15MB |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | RDIMM DDR4 |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro K2200 4GB PCI-E DVI 2xDisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |