| Производител | HP |
| Модел | Z2 SFF G4 Workstation |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E 2144G 3600MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro K620 2GB PCI-E DVI DisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |