| Производител | LENOVO |
| Модел | ThinkStation P330 Gen 2 |
| Процесор | Intel Xeon 6-Core Е 2246G 3600MHz 12MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro P1000 4GB PCI-E 4xMini DisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |