| Производител | LENOVO |
| Модел | ThinkStation P510 |
| Процесор | Intel Xeon 8-Core E5 1660 v4 3200MHz 20MB |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | RDIMM DDR4 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | А минус клас |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro P2200 5GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |